Adidas Clup Fitilli Dobok

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 20 tane yorum yapılmış.

 1. Nadir dedi ki:

  Bu ürünü golddan verelim dedik ama beden tutmadı. Yabancı site var mı sipariş versek çakma gönderirler mi fatura neye göre keserler tecrübeniz varsa yazarsanız sevinirim.

 2. Osman Bey dedi ki:

  Ben adidas clup fitilliyi geçen hafta aldım. gerçekten anlatıldığından daha güzel bir ürün çıktı. Nike dobok yanında sıfır kalır. bundan sonra ki doboğum kwon olacak para biriktiriyorum siyah fileli gördüm hocamda harika bir dobok ama 200 tl dedi kwon’nun sitesini takip eidyom bakalım

 3. Sadık dedi ki:

  Güzel bir tanıtım olmuş elinize sağlık. En kısa zamanda almak isterim.

 4. Emin dedi ki:

  Bu doboktansa kwon starfight ı öneririm ikisinide kullandım ama kwonun kunaşı daha iyi fiyat olarakta uygun. Kwon.com.tr den mağaza ya tıklayıp sipariş verebiliyorsunuz.

 5. Sezai dedi ki:

  Bunu nereden sipariş verebiliriz acaba bilen var mı ?

 6. Deniz dedi ki:

  Güzel bir dobok ben bu doboğu almıştım turnuvada daha sonra arkadaşımda kwon starfight ı gördüm ilk fırsatta da değiştim adidas ın adı var kwon starfight modeli aynı özelliklerde aynı kumaş ama albenisi çok daha bana göre. 2 doboğuda kullanan birisi olarak Kwon derim ama gerçeğini bulmak zorun kwon’unda ondan sitesinden satın alın derim hocalar bile sahte kwon satıyor :))
  http://www.kwon.com.tr/ adresinden sipariş vermiştim 3 günde geldi.

 7. Tolun dedi ki:

  Bende adidas clup alacaktım ama senin gibi bir kaç arkadaştan duydum. fiyat bakımından ve kalite bakımından herkes kwon diyor nedense. Kwon alacam siteden sipariş geçecem ama bedeni seçtiğimde stokta yok gözüküyor bekliyorum bakalım stoğa hafta başında girecek dediler.

 8. Tarık dedi ki:

  Adidas clup fitilli dobok en ucuz sanırım goldspor.com da ama başka satış sitesi varsada onuda alabilir miyiz ? Telefon numarası yok sitede ondan iletişim kuramıyorum onlarla sipariş vermekte açıkcası pek istemedim. yinede son çare direk sipariş vereceğim galima dobok için adidas clup dobok çok hoş ve fiyat bakımından ucuz gözüküyor. adidas doboklar sanırım sitenizde olduğu kadarı ile var.

  • admin dedi ki:

   Burada ürün satışı yapmıyoruz sadece ürüne ait bilgilerimizi sunup geri çekliyoruz. Bunu yapmak için bizim sizden önce alıp denememiz gerekiyor. Ürünler hakkında çok fazla yorum var zaten. Bu yorumları değerlendirin Almaya kesin karar verirseniz burada ki yorumlar sizi bir şekilde doğruya yöneltecektir. Artık çakma denilen ürünleri satamıyorlar ancak turnuvalarda standlarda araya katarak satabilirler onuda yapan artık duymuyoruz. İnternetten alacağınız yada mağazadan alacağınız ürünlerde ürün faturası olduğu için girdi yapmadan çıktı yapamıyorlar onun içindir ki sahtesini size gönderemiyorlar. Turnuvalarda yada hocalarınız arkadaşlarınız ile yaptığınız alışverişlerde çoğu zaman çakma denilen bu ürünler ile karşılaşabiliyorsunuz O yüzden mutlaka faturalı ürün alınız..

 9. SuinnaAlulk dedi ki:

  Bende kullanıyorum adidas fitilli clup’ı bir sorun yaşamadım. Yurtdışından almıştım turnuvadayken Türkiye de hem çok pahalı hemde orjinallik problemi var. Ama kwon’un yeni modellerini takip etmekteyim. Mesh modeli süper gözüküyor..

 10. Soner dedi ki:

  Bu doboğu kullananlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa seviniriz. Satıcılar ile görüştüğümde ürünü çok övüyolarda kullananlar daha önemli. Hocalara soruyoruz hocalar hangi üründe karı çoksa onu tavsiye ediyor. Ben soruyorum adidas fitilli ne kadar 200 diyor diyom bu sitede şu kadar orası sahtedir diyo nere sahte değil diymo hepsi sahte diyo sonra bi bakıyom o sitenin kutusu salonda :)))

 11. Çoşkun dedi ki:

  Ben şimdi goldspor.com dan sipariş geçtim ama geri dönüş yapılmadı hala Cumartesi çalışmıyorlar sanırım.

 12. Mustafa Gökdeniz dedi ki:

  Bende bu doboğu aldım kullanıyorum ve çokta memnunum. Nike almak istiyordum ama bir türlü parayı denkleştiremedim adidas aldım. NEreden baksan 1 yıl götürür beni

 13. Talha dedi ki:

  Bu ürünü internetten alan var mı ? Ve kaça almış yazarsa sevinirim. Çok güzel bir ürüne benziyor.

  • Güray Topuz dedi ki:

   Adidas dobok gerçekten çok güzel bu fiyatlara alınabilecek bir dobok. Tasarımı güzel birde marka adı var zaten parayıda ona veriyoz :)).
   Tek sorun benim basenler geniş bir büyük beden alıyorum bir küçük ondan adidas nike alamıyorum

 14. Talha dedi ki:

  Adidas almayı istiyorum ama Kwon tasarımıda çok güzel arada kaldım şimdi Marka mı Tasarım mı diye kwon ağır basıyor. Black Mesh modeli özellikle yok bu kadar güzel bir tasarım diğer hiçbir modelde

  Şubat 2014 de http://www.goldspor.com dan aldım sonunda kwon bulamayınca gayet de güzel bir ürün.

  • Arin dedi ki:

   Güzel bir dobok Adidas ı ben turnuvadan önce internetten almıştım 1 yıl geçti ürün hala sıfır gibi duruyor. Gerçekten Adidas a o kadar para veriyoruz ama kalitesi ortada . İlk başta çok para verip uzun süre giymek isteyenler için.

  • Sadam dedi ki:

   benim var bu doboktan ama adidasın daha güzel dobokları var onlardan alcam internetten hoclar çok pahalıya satıyor. hoca ile pazarlıkta yapamıyon. adidas dobok kwon ile kafa kafaya gidiyor kwonda alabilirm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir